по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

ЦЕНТРОМЕТ АД

ЕЛЕКТРОНЧИК ЗА ПОДДРЪЖКА НА МАШИНИ С ЦПУ

Заплата 2000 BGN (Бруто)

Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време;

ГРУПА ТЕХНОЛОГИЯ НА МЕТАЛИТЕ – АНГЕЛ БАЛЕВСКИ ХОЛДИНГ” АД обединява водещи български завода в областта на машиностроенето. Холдингът има утвърдени клиенти сред най-големите индустриални концерни в Западна Европа.
За един от нашите заводи- „Центромет”АД- гр. Враца търсим амбициозен и отговорен професионалист за позицията:

Изисквания:
-Висше техническо образование: електроника или автоматизация на производството
-Професионален опит като електрончик за поддръжка на машини с ЦПУ в производство - минимум 1 година;
-Опит в поддръжката на индукционни пещи се счита за предимство;
-Квалификационна група по електро безопасност;
-Опит в провеждане на ремонт и профилактика на промишлено електрооборудване.

Отговорности:
-Отговаря за качествено изпълнение на ремонта и профилактиката на промишленото оборудване;
- Спазва изискванията на наредбите за безопасност и здраве при работа с електрооборудване;

Ние предлагаме:
-Професионална реализация в сериозна и стабилна външно-търговска фирма;
-Предизвикателството да докажете своите професионални умения;
-Възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
-Социални придобивки;
-Кариерно развитие в голяма холдингова структура.

Кандидатите, проявяващи интерес към предложението и отговарящи на изискванията, могат да изпратят CV.
Конфиденциалността и защитата на личните данни е гарантирана. С одобрените по документи кандидати ще се свържем за интервю.

от седмицата видео

Отново се сблъскаха две "ламборгинита"

последни

вицове
още вицове