по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД

ИНЖЕНЕР ПОДДРЪЖКА

Месторабота Ботевград; Постоянна работа; Пълно работно време

В момента търсим инженер поддръжка на СМД оборудване, на договор по заместване за eкип Поддръжка в завод IMI 1 в Ботевград.
Основна цел на работа:
Да организира и участва в поддържането и ремонта на производственото оборудване.
Основни задължения:
Участва при внедряването на ново оборудване в производството; Планира, организира и извършва превантивна поддръжка и планови ремонти на производственото оборудване; Организира и извършва дейности по поддръжка на производственото оборудване при непредвидени аварии и откази; Предлага план за снабдяване с резервни части и приспособления за нуждите на оборудването; Организира провеждането на коригиращи и превантивни действия, в случаите на несъответствие на технологичните или конструкторските изисквания; Информира навременно ръководството и организира провеждането на коригиращи действия във всички случаи на риск от трудова злополука; Участва в организацията и разпределението на работата на техниците по поддръжка; Прави анализи на системно възникващите проблеми с производственото оборудване;
Изисквания: Висше техническо образование – в сферата на електроника, автоматиката, информационната и управляваща техника; Добра компютърна грамотност - MS Office, опит в инсталиране и поддръжка на LAN; Интереси/опит в сферата на настройка на софтуер на производствено оборудване; Добри комуникативни способности и умения за бърза реакция в критични ситуации; Умения да работи самостоятелно без надзор; Работно ниво на владеене на английски език  – работа с техническа документация; Опит с оптически системи за инспекция и с измервания в елекрониката е предимство; Готовност за работа на повикване при производствена нужда.

Ние предлагаме:

Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България; Работа в международен екип от професионалисти в сферата на автомобилната и индустриална електроника; Социални придобивки - допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна; Фирмено обучение; Осигурен фирмен транспорт от Враца, Етрополе, Мездра и София.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете подробна автобиография чрез бутона за кандидатстване по-долу, като не забравяте да посочите референтния номер на позицията (Ref.No: ME_IMI 1)

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Краен срок за приемане на кандидатури - 23.10.2019 г.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте, са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

от седмицата видео

Пеликан влиза в рибен ресторант и чака да бъде обслужен

последни

вицове
още вицове