по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

Голф Резорт Мениджмънт ЕАД

Мениджър Снабдяване и Логистика

Месторабота Каварна; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort е петзвезден курорт разположен на Северното българско Черноморско крайбрежие между градовете Балчик и Каварна. Грандиозният проект на Гари Плеър разполага освен с фантастично голф игрище и с луксозна хотелска част, с девствени плажове, релаксиращ Спа център, плувни басейни, ресторанти и други атракции. С внушителната си площ, с уникалната крайбрежна природа, курортът е предпочитана дестинация за много чуждестранни гости - любители на голфа.

Бихме желали да присъединим към нашия екип Мениджър Снабдяване и Логистика, който да организира и контролира дейността по снабдяване със стоки и логистиката им до Комплекса и отделните обекти в Комплекса. Длъжността кореспондира пряко с отделите Финанси, Централен склад и Транспорт и е на пряко подчинение на Изпълнителния Директор.

Основни задължения на длъжността :
1. Отговаря за приемане и изпълнение на заявки за закупуване и доставки на всякакви стоки, продукти и материали, необходими на различните отдели в предприятието (Техническа поддръжка, F&B, Хотелско домакинство, Голф поддръжка и др.);
2. Организира и контролира дейността по поръчване и доставяне на заявените стоки, продукти и материали, съгласно договорените срокове и условия;
3. Поддържа постоянна комуникация с настоящи и бъдещи доставчици на стоки, продукти и материали, като се стреми да договаря възможно най-изгодни условия за закупуване и доставка.
4. Провeрява и сравнява оферти на доставчици, преговаря за цени, отстъпки и други условия с цел да минимизира разходите и да постигне максимално изгодни за предприятието условия на закупуване и доставка;
5. Постоянно проучва и търси нови и алтернативни на доставчици на стоки, продукти и материали, като се стреми да установява партньорства, да договаря възможно най-добри условия за закупуване и доставка на материали;
6. Преглежда и одобрява заявките на различните отдели, като при необходимост, коментира и коригира количествата и качествата на заявените стоки, продукти и материали;
7. Постоянно преглежда и следи наличностите в складовете за определени стоки, продукти и материали, като допоръчва количества за склад, дори и без наличието на заявка за закупуване чрез внедрената система за Складова наличност;
8. Стриктно попълва и следи за наличие на необходимата за счетоводното отчитане на стоките, продуктите и материалите документация, в това число, но не само заявки, протоколи, стокови, складови разписки, фактури;
9. При необходимост, изготвя документи и обслужва процедурата по освобождаване от митница на стоки, продукти и материали;
10. Следи и изисква при получаването на стоките, продуктите и материалите, същите да бъдат снабдени с всички съпътстващи документи като например гаранционни карти, упътване за експлоатация и използване, сертификати за качество, сертификати за съответствие, описание на съставки и други, като предава нужната информация на поръчващия департамент;
11. Създава, поддържа и актуализира непрестанно база данни относно доставчиците, доставките, стоките, продуктите и материалите;

Изисквания:
- Завършено висше икономическо образование;
- Професионален опит на подобна позиция – минимум 2 години;
- Правоспособност за управление на МПС, категория „В“.
- Владеене на английски език;
- Отлична компютърна грамотност – MS Office;
- Инициативност, гъвкавост, енергичност, способност за работа в екип и в стресова среда, умения за комуникация с различни нива в организацията;

Нашето предложение:
- Отговорна позиция в предприятие с изградени стандарти на взаимоотношения със служителите;
- Интересна и предизвикателна работа в екип от професионалисти;
- Постоянен трудов договор и пакет за Допълнително материално стимулиране;
- Мотивиращ пакет за възнаграждение и условия на работа;
- Осигурен ежедневен транспорт от гр. Варна, гр. Добрич, гр. Балчик и гр. Каварна;
- Възможност за прилагане на индивидуални умения и компетенции.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да прикачите автобиография на български език или английски език, с актуална снимка.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите за кандидатстване ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност и при спазване на разпоредбите на ЗЗЛД.

от седмицата видео

Красива украса на торти

последни

вицове
още вицове