по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

ВОП ООД

Адрес: 2140 Ботевград
Инд. Зона Микроелектроника
Чеканица 1, Телефон: 0723 66 306; 0888 96 89 90, Fax: 0723 66 305,  ,

Настройчик / Оператор на CNC фрезови обработващ център

Месторабота Ботевград; Постоянна работа; Пълно работно време

• Изисквания:
Средно техническо образование.
Сменен режим на работа (една семница първа смяна, една седмица втора).
Аналитично мислене.
Гъвкавост и добра организация при изпълнение на работата.
Работа в екип.
Комуникативност.

• Предимства:
Висше техническо образование (може и незавършено).
Разчитане на техническа документация.
Опит по специалността.
Познания по отношение на:
Режими на рязане.
Бази и базиране.
Измерване на геометрични размери.
Допуски и сглобки.
Познания в програмирането на CNC машини.
Работа с CAD/CAM софтуер.

• Задължения:
Изработва детайли/партида от детайли по работен чертеж.
Настройва фрезови обработващи центрове за последваща работа.
Следи и контролира качеството на изработените детайли.
Спазва изискванията и попълва всички документи свързани с въведената СУК във фирмата.
Спазва работния режим и правилника за вътрешния ред във фирмата.

• Фирмата предлага:
Отлични условия за работа в динамичен екип.
Атрактивно възнаграждение.
Възможност за професионално развитие.

от седмицата видео

Екшън с крава по магистрала в САЩ

последни

вицове
още вицове