по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

БОН ЕООД

ТЪРГОВЕЦ КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ - НЕМСКИ ЕЗИК

Месторабота Павликени; Постоянна работа; Пълно работно време

Търговец Ключови Клиенти D-A-CH
 Отдел Търговия и маркетинг

Бон ЕООД е тясно специализиран производител на ексклузивни храни за птици с износ в 20 европейски държави, САЩ и Канада.
Високият фирмен морал, приятелската работна атмосфера и желанието ни за непрестанно развитие са основите на нашия успех.
Оттам надграждаме с устойчива социална политика, модерна база и технологии, за да се превърнем в най-логичния избор за нашите именити клиенти от Западна Европа и Северна Америка.
Мисията ни е да раздвижим закостенелия европейски пазар, чрез уникални продуктови решения и маркетинг концепции.
За да я изпълним успешно имаме нужда от амбициозен и мотивиран кандидат за дългосрочно заемане на позицията мениджър ключови клиенти за D-A-CH региона.

 Основни отговорности  :
·     Отговаря за цялостната търговска дейност на Компанията, свързана с клиенти от Германия, Австрия и Швейцария (D-A-CH Region);
·     Следи развитието на пазара, позиционирането на конкурентите и предлаганите продукти, рекламното им присъствие и на тази база разработва офертите към клиентите в управлявания от него пазар;
·     Поддържа ползотворни взаимоотношения със съществуващите клиенти и бизнес партньори;
·     Идентифицира и реализира нови търговски възможности;
·     Предлага нови продукти, концепции и продажбени решения, като осигурява предварителна информация и спецификация за тях;
·     Изготвя оферти и осъществява активни продажби. Активно търси обратна връзка с клиентите за реализираните продукти и услуги с цел непрекъснатото подобряване качеството на предлаганите от Компанията продукти и изпраща оферти до клиенти на Компанията.
·     Подготвя и организира участието на Компанията в търговски търгове на настоящи и потенциални клиенти;
·     Прилага съвременен търговски подход за промотиране, преференциране и прилагане на търговски отстъпки за клиентите;
·     Предоставя регулярни отчети за изпълнение на договорите, продажбите по клиенти, провежданите маркетингови кампании и други икономически анализи;
·     Осъществява ежедневен контрол на дейността на асистентите в отдела;
·     Подпомага организацията на участията на фирмата в международни форуми и изложения;

 Изисквания към кандидата :
·     Пет годишен стаж по специалността;
·     Отлични комуникативни умения при водене на търговски преговори;
·     Креативност и внимание към детайла;
·     Отлична писмена и говорима грамотност на български и немски език;
·     Владеене на втори западен език, както и продължителен престой в чужбина са предимство.
·     Отлични умения за работа с офис пакети - Word, Excel, PowerPoint;
·     Умения за работа със специализиран софтуер в сферата на продажбите;
·     Желание за пътуване в страната и чужбина;
·     Желание за надграждане на уменията, респективно мотивация за повишаване на квалификацията.

 Личностни качества :
·     Инициативен и адаптивен към работата на екипа;
·     Проявява лична ангажираност към работния процес;
·     Креативен, с отлични комуникационни умения;
·     Активна и динамична личност, ориентирана към постигане на успех;
·     Протърговски ориентиран, със стратегически поглед и подход към пазара;
·     Възможност за командировки в Западна Европа;
·     Шофьорска книжка – категория B;

 Ние Ви предлагаме
·     Шанс за дългосрочно развитие;
·     Регулярни обучения и семинари, водени от чуждестранни ментори;
·     Здравословна приятелска атмосфера и силно зачитане на мнението на всеки от екипа;
·     Висок морал, социална политика и фирмена култура;
·     Възможност  да  се реализирате като професионалист в сферата на търговската дейност;
·     Отлични условия за работа във високо квалифициран млад и мотивиран колектив;
·     Отлично трудово възнаграждение.

 * Ако желаете да се станете част от екипа на Търговския отдел на нашата Компания и да се изградите  като професионалист в сферата на търговската дейност;

*  Ако желаете да получите допълнително безусловно обучение в тази сфера и да доизградите Вашите професионални умения, Моля изпратете професионална автобиография и мотивационно писмо.

    Централният офис на фирмата е в гр. Павликени и фирмата осигурява комфортен безплатен транспорт от гр. Велико Търново, гр. Габрово и гр. Севлиево.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Срок за подаване на документи: 20.03.2019г.

от седмицата видео

Airbus започна тестове на въздушното си такси CityAirbus

последни

вицове
още вицове