по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

Хъс ООД

Телефон: 032/233 000,  ,

ТЕХНИЧЕСКИ ДИРЕКТОР

Месторабота Шумен; Постоянна работа; Пълно работно време

„ ХЪС” ООД е бързоразвиваща се компания в областта на търговията, производството и продажбата на метали и метални изделия с многобройни партньори в страната и чужбина. Поради разширяване бизнеса и дейността търсим динамичен и отговорен специалист, които да се присъедини към нашия екип на позиция: ТЕХНИЧЕСКИ ДИРЕКТОР.

Основни задължения:

- Планира и управлява цялостната дейност на фирмата по ремонта и поддръжката на машините, механичните инсталации и съоръженията;
- Регистрира повторяемостта на появилите се дефекти. Съхранява натрупаните преценки за отстраняването им, използваните части и загубата на производствено време;
- Организира и проследява усвояването на годишната програма за поддръжка на машини и съоръжения. Планира дневната и седмична програма за поддръжка;
- Регистрира инструкциите за работа с машините. Съхранява инструкции и досиетата за поддръжка; ръководства за машини; инженерни и електротехнически проекти и програма за превантивни мерки за поддръжка;
- Отговаря за правилното функциониране и изправността на всички машини, съоръжения, устройства, инсталации и друго работно оборудване използвани при работа в съответствие с нормите за безопасност и зададените технически параметри.
- Организира, разпределя и контролира дейността на работещите по поддръжката и ремонта на работното оборудване;
- Реализира отстраняването по най- бързия начин производствена авария, отказ на работа на машина или съоръжение. При невъзможност да се справи с наличния персонал да организира външен екип за извършване на ремонта и пускане в експлоатация на машината или съоръжението;
- Проучва, събира и оценява оферти и внася предложения, пред ръководството, за доставка на ново оборудване или подобряване на наличното;
- Контролира и проследява всички дейности за поддръжка на сградните инсталации и внася предложения за осъвременяването им.

Изисквания:
- Висше техническо образование – с предимство електроника и/или ектротехника
- Минимум 5 г. трудов стаж по специалността.
- Владеене на западен език (английски, немски) - предимство;
- Отлична компютърна грамотност;
- Познания в сферата на металургията ще се счита за предимство;
- Готовност за динамична работа;
- Свидетелство за управление кат. В

Личностни изисквания към изпълнителя:
- Отговорност;
- Лоялност;
- Прецизност;
- Способност за бързо вземане на решения;
- Аналитично мислене;

Основни нормативни актове, които трябва да познава лицето, заемащо длъжността:
- Кодекс на труда;
- Закон за здравословни и безопасни условия на труд;
- Правилник за прилагане на “Закона за здравословни и безопасни условия на труд”;

Фирмата предлага:
- Атрактивно възнаграждение;
- Постоянен трудов договор и стабилност на работата;
- Работа в екип от мотивирани специалисти;
- Възможност за професионално развитие;

от седмицата видео

Откриха викингски кораб в надгробна могила в Норвегия

последни

вицове
още вицове