възнаграждение

Берое и Локо Пловдив не се биха за 2:2

14 Април, 21:52     0

Берое и Локомотив (Пловдив) завършиха 2:2 в мач от 29-ия кръг на efbet Лига.

Васимир Ел Хатиб и ВАР отсъдиха дузпа за домакините в 15-ата минута. Вия провлака крак и се закачи в тялото на направили шпагата Сегура. След сверка с ВАР дузпата били осъдена и показан жълт картон на защитника.

Нтело се измъкна сам срещу вратаря Мота, който го фалира в 31-вата минута. Димитър Илиев бе точен от бялата точка за 1:1.

Две минути след почивката Вини Трибуле изведе Берое напред за 2:1.

В ответната атака Ангел Лясков с глава обаче изравни.БЕРОЕ - ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 2:2

1:0 Вия 15-дузпа, 1:1 Димитър Илиев 32-дузпа, 2:1 Вини Трибуле 48, 2:2 Ангел Лясков 50БЕРОЕ: 1. Мота, 4. Минго, 5. Скуадроне, 6. Говеа, 10. Политино, 11. Каетано, 18. Саломони, 19. Алгара, 22. Вия, 91. Трибуле, 98. Камара ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): 81. Томов, 44. Лясков, 91. Сегура, 4. Паскалев, 5. Павлов, 71. Камдем, 6. Иванов, 21. Евандро, 7. Дион, 14. Илиев, 9. Нтело

Източник: marica.bg