местоположение
възнаграждение

Ботев профука два гола авансти и стигна само до равен срещу новак

21 Октомври, 09:09     0

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) за пореден път не успя да спечели победа и стигна само до 2:2 срещу новака във Втора лига - Фратрия в Коматево. Титуляр за "канарчетата" беше Джаспър Ван Хертъм, за когото това бяха първи игрови минути от много време насам.

"Жълто-черните" вкараха два бързи гола чрез Едгар Пилоян, като арменският национал се разписа в 36 и 41 минути.

След почивката головите положения бяха и пред двете врати, но гостите успяха да изравнят с попадения в 56 и 83 минути.

В класирането дубълът на Ботев е на предпоследната 19 позиция, докато Фратрия е на 12 място.

Ботев: Дениз Русев, Джаспър Ван Хертъм, Костадин Татаров, Ивайло Видев, Габриел Златанов, Константин Павлов, Мартин Ситев, Едгар Пилоян, Кристиан Каси, Бисер Бонев, Борислав Маринов

Резерви: Мартин И. Георгиев, Мартин Хр. Георгиев, Максимилян Симеонов, Емил Найденов, Димитър Тонев, Димитър Диклиев, Дамян Йорданов, Велиян Видолов, Георги Кущинаров

Източник: marica.bg