местоположение
възнаграждение

Хебър загуби незаслужено от ХНК Горица в контрола № 3

06 Юли, 17:29     0

Хебър загуби с минималното 1:0 от хърватския ХНК Горица в третата си контрола от лагера в Словения. Двубоят се игра по-рано днес на градския стадион в Нова Горица, където близо 300 "навиячи" подкрепяха своите. Единственото попадение в мача падна в 65-та минута, когато Вуйнович се разписа от дузпа.

Хебър показа много добра игра през първата част и заслужаваше да отбележи поне едно попадение. Най-близо до гол бе Набил Макни, но и в трите случая топката отказа да влезе в мрежата.

Пазарджиклии започнаха в състав: Мартин Янков, Олексий Збун, Мартин Михайлов, Радослав Терзиев, Николай Николаев, Мартин Райнов, Уилям Фонке, Георги Търтов, Октай Хамдиев(к), Божидар Пенчев, Набил Макни. След почивката в игра за Хебър се появиха още Калоян Кръстев, Шейх Диаманка, Георги Стайков, Иван Дишков, Сашо Лебанов, Кристиян Андонов и каращите проби Християн Кукески и Николай Даноски.

За този мач почивка получиха вратарите Петър Дебърлие и Марсио да Роса, както и Душан Вукович, Енцо Ел Фатих и Атанас Кабов.