местоположение
възнаграждение

Локо Пд приключи лагера на Боровец с лобут над Пирин

06 Юли, 14:02     0

Локомотив Пловдив разгроми Пирин с 4:0 в последната си контрола от лагера на тима в Боровец. Мачът се игра при закрити врата на стадиона в Самоков.Христо Иванов вкара първото попадение в 12-ата минута, преди Мартин Хайдаров да удвои в 50-ата.

Отново Христо Иванов оформи класиката в 65-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение в пеналта срещу бившия играч на "орлетата"  Владимир МедведЛокомотив завърши проверката в намален състав след 76-ата минута, когато Кръстьо Банев бе изгонен€ Въпреки това "черно-белите" стигнаха и до четвърто попадение, чред Ефе Али минути преди края.

Стартов състав на Локо Пд: Кристиан Томов, Ангел Лясков, Хорхе Сегура, Мартин Паскалев, Кристиян Пешов, Георги Каракашев, Христо Иванов, Димитър Илиев, Николас Пенев, Данило Полонский, Мартин Петков

След поредна загуба треньорът казва на футболистите: - Казах ви да играете така, както никога не сте играли. А вие играхте така, сякаш никога не сте играли!