местоположение
възнаграждение

Марица пресъхна у дома и срещу Гигант - 0:3

19 Октомври, 23:41     0

Марица допусна загуба с 0:3 от Гигант (Съединение) в среща от 13 кръг  на Трета лига - Югоизточна група, в мач игран край взривена комин на Захарната.

През първата част голове не бяха отбелязани.

Второто полувреме бе по-успешно за "Гигант". Филип Колев можеше да открие. Той получи в топката в наказателното поле и стреля по диагонала, но не бе точен. Малко след това Аурел Мусай откри резултата, засичайки с глава след корнер.

В 58-та минута Здравко Жилов след самостоятелсни действия удвои и на практика реши мача.

Крайният резултат оформи Ангел Рахов, който довкара топката след меле във вратарското поле.

На "жълто-сините" им предстои гостуване на Свиленград, като заради предстоящите избори мачът ще се играе в четвъртък - 24 октомври.

МАРИЦА: Петър Начев, Атанас Ташолов (Радослав Мицев), Джошуа Харис, Георги Михайлов, Даниел Спасов (Красимир Лютов), Димитър Пройчев, Иван Кръстев (Наско Христев), Теодор Фърков (Христиан Димитров), Александър Праматаров (Олджай Алиев), Валери Домовчийски - капитан, Филип Колев. РЕЗЕРВИ: Виктор Петков, Даниел Беломачев, Симеон Сираков. Ст.треньор: Стойчо Драмов