местоположение
възнаграждение

Нападател на Ботев донесе победа на младежкия национал над Израел

15 Октомври, 21:44     0

Младежкият национален отбор на България победи Израел с 1:0 в последния си мач от квалификациите за Европейско първенство. Нападателят на Ботев Никола Илиев донесе успеха на нашите в двубоя, който се игра в Унгария. Трите точки обаче бяха слаба утеха за селекията на Александър Димитров, който за пореден път не успя да ни класира на голям форум.

Единственото попадение падна в 47-ата минута. Роберто Райчев пусна страхотно подаване в наказателното поле към Никола Илиев, който с великолепен удар по диагонала прати топката неспасяемо в долния ляв ъгъл – 1:0 за България.

С успеха нашите завърши на трето място в група D с актив от 15 точки. Първи финишира Германия с 26, а на втората позиция е Полша с 22. Косово е четвърти с 12. Следват Естония със 7 и Израел с 3.

В Габрово: - Кире, защо имаш две шпионки? - Първата да видя кой идва, а втората-какво носи.