по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

СИМ И КО ООД

Сервитьор/ка

Заплата 610 BGN (Бруто)

Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; ; Езици: Английски

Ресторант „Лева“ търси усмихнати и мотивирани хора с желание за работа, които да станат част от нашият екип на позиция – Сертиьор/ка.

Нашите изисквания:
- Професионален опит;
- Познаване и спазване на етикета за обслужване;
- Мотивация за работа;
- Енергичност и организираност;
- Способност за самостоятелна работа и работа в екип;
- Владеене на английски език е предимство.

Вашите отговорности:
- Отлично познаване на предлаганите храни и напитки;
- Спазване на фирмените стандарти в обслужването;
- Поддържане на високо ниво на хигиена на работното място;
- Професионално отношение и подход към гостите на ресторанта;
- Комуникативност и колегиално отношение към колегите;
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера;

Предложението ни:

- Отлични условия за работа на комуникативно място във Враца;
- Работа в динамична среда сред добър екип;
- Дълготрайна заетост и коректност в трудовите отношения;

Всички амбициозни и подготвени кандидати могат да изпратят автобиографията си с актуална снимка или да се свържат с нас
Телефон за контакт:0876 05 30 30

от седмицата видео

Протестиращи срещу полицейското насилие нападнаха и централата на CNN в Атланта

последни

вицове
още вицове