по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

МАРИО 10 ТРЕЙД ЕООД

Адрес: 1588 Кривина, ул.Божур 11а,  ,

МАШИНЕН ОПЕРАТОР - РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО /Валцьор; Пресьор/

Заплата от 720 до 1000 BGN (Нето)

Месторабота Гара Лакатник, ул.Искър 12 (); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Фирма „Марио 10” е основана през 1990г. и е специализирана в производство на каучукови и силиконови изделия. Фирмата разполага със собствена техническа база, снабдена с прецизна техника, с която работят квалифицирани служители.

Основни отговорности и изисквания:

- Изпълнение на производствените задачи и цели за качество и количество;
- Спазване на технологичните изисквания, писмени инструкции и процедури;
- Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа;
- Оперира с машини, свързани с производството;
- Регламентирано работно време при 8 - часов работен ден на 2 смени (първа 6:00-14:00, втора 14:00-22:00).

Ние предлагаме:

- Сигурност, стабилност и коректност в Трудово-правните отношения;
- Постоянен трудов договор със стартово възнаграждение 1000лв. бруто;
- Заплащане на възнаграждението на седмична база /в края на работната седмица/;
- Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи;
- Работно облекло;
- Обучение за работа с високотехнологично оборудване;
- Възможност за развитие;

Ще се свържем само с кандидати отговарящи на описания профил.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

от седмицата видео

Откриха викингски кораб в надгробна могила в Норвегия

последни

Лом е без вода вече пети ден

  20 Октомври, 17:30        0

Кукери превзеха Бургас

Рашидов: Поне 1% от БВП - за култура

  20 Октомври, 17:05        0

Мащабни ремонти започват в Пловдив

Славия смаза Септември

  20 Октомври, 17:04        0

вицове
още вицове