по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

МАРИО 10 ТРЕЙД ЕООД

Адрес: 1588 Кривина, ул.Божур 11а,  ,

МАШИНЕН ОПЕРАТОР - РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО /Валцьор; Пресьор/

Заплата от 720 до 1000 BGN (Нето)

Месторабота Гара Лакатник, ул.Искър 12 (); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Фирма „Марио 10” е основана през 1990г. и е специализирана в производство на каучукови и силиконови изделия. Фирмата разполага със собствена техническа база, снабдена с прецизна техника, с която работят квалифицирани служители.

Основни отговорности и изисквания:

- Изпълнение на производствените задачи и цели за качество и количество;
- Спазване на технологичните изисквания, писмени инструкции и процедури;
- Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа;
- Оперира с машини, свързани с производството;
- Регламентирано работно време при 8 - часов работен ден на 2 смени (първа 6:00-14:00, втора 14:00-22:00).

Ние предлагаме:

- Сигурност, стабилност и коректност в Трудово-правните отношения;
- Постоянен трудов договор със стартово възнаграждение 1000лв. бруто;
- Заплащане на възнаграждението на седмична база /в края на работната седмица/;
- Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи;
- Работно облекло;
- Обучение за работа с високотехнологично оборудване;
- Възможност за развитие;

Ще се свържем само с кандидати отговарящи на описания профил.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

от седмицата видео

Airbus започна тестове на въздушното си такси CityAirbus

последни

вицове
още вицове