по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД

Адрес: гр. Ботевград 2140, Индустриална зона Микроелектроника, П.К. 66

Развоен екип (Design & Development Dept.)
гр. София, ул. „Делийска воденица“, бл. 330, офис-сграда, 5 етаж, Телефон: 0723 68 300,  ,

ОПЕРАТОРИ – ЕЛЕКТРОННО ПРОИЗВОДСТВО

Месторабота Ботевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Основна цел на работа:

Да извършва всички производствено-технологични операции в рамките на производството, за които има валидно обучение.

Основни задължения:
Да познава и спазва стриктно вътрешния правилник на производството; Да познава начина на работа на технологично оборудване в производството на операциите, на които е обучен; Да извършва производствените операции съобразно работните инструкции и технологичната документация; В случай на регистрирано несъответствие на технологичните изисквания или предположение за реален риск от производствени проблеми, незабавно да уведомява прекия си ръководител; Да се обучава на нови операции, съгласно плановете за обучение в производството; Да предава опита си по изпълнение на операциите на останалите монтажници в производството;
Изисквания:
Средно образование - задължитено изискване; Професионален опит в областта на монтажа на електронни изделия - предимство; Умения за работа в екип.
Условия:

Готовност за работа на сменен режим на работа - първа, втора и нощна смяна; Месторабота – Ботевград; Трудов договор; Социални придобивки - допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна; Подсигурени от фирмата кафе и други напитки на територията на предприятието; Осигурен фирмен транспорт - от Враца, Мездра, Етрополе,Тетевен; Фирмено обучение.

Срок за кандидатстване: 25.12.2018 г.
Интервютата за позицията се провеждат в сграда IMI 2 (Ботевград, бул. "България", в близост до спортна зала Балкан (старата спортна зала), срещу Технически колеж - Ботевград.

от седмицата видео

Мелания с нов цвят на косата

последни

вицове
още вицове