по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

ПЕТРОВА ЕООД

Продавач - консултант

Заплата от 750 до 800 BGN (Бруто)

Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Денонощен хранителен магазин в град Враца търси да назначи:

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Отговорности:

- Зареждане и подреждане на стока в търговската зала и склада, и участие в поддръжката на хигиената в помещенията.
- Любезното и вежливо обслужване на клиентите, според определените правила;

Изисквания:

• Лъчезарност и желание за работа с клиенти;
• Комуникативност и умение за работа в екип;

Ние предлагаме:
• Постоянен трудов договор с атрактивно заплащане;
• Работа в утвърден обект;
• Работата е на смени по график.

Ако смятате, че това е подходяща възможност за Вас, изпратете задължително автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

от седмицата видео

Публикуваха неизвестно досега видео на Джон Ленън и Джордж Харисън

последни

вицове
още вицове