по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

Мекалит България ЕООД

Производствен директор

Месторабота Куклен; Постоянна работа; Пълно работно време

Мекалит България ЕООД търсят да назначат на постоянен трудов договор за новоизграждащия се завод край Пловдив /ПТЗ Куклен/ за производство на матрици и щанци :

Производствен директор - производство,ремонт и оптимизации на матрици за шприцване на пластмаси

Изисквания:
- висше техническо образование (за предпочитане машиностроене или в областта на индустриалния мениджмънт);
- отлично владеене английски език - писмено и говоримо;
- познания и по немски език са предимство;
- опит на ръководна позиция в областта на производството на шприц матрици мин. 12-15 години
- организационни умения и способност за ръководене на персонал от мин.30 души или повече;
- опит в разчитането и боравенето с чертежи и всякаква техническа документация свързана с производството на матрици за леене на пластмаси под налягане.
- опит и умения в организацията на работата на CNC машини ,обемни и нишкови ерозийни машини ,стругове ,фрези и т.н
- опит при сглобяването/разглобяването ,оценка и планиране на промени, оптимизации ,ремонти на матрици и щанци.
- готовност за работа в интернационална среда с колеги и клиенти от различни държави
- лоялност към работодателя.

Отговорности:
- Ръководи, планира, организира, координира и отговаря за цялостния производствен процес, както и за служителите в предприятието;
- Изготвя производствени планове и контролира изпълнението им;
- Представлява фирмата пред клиенти, партньори, и др.
- Докладва директно на Управителите на дружеството
- Отговаря за изготвяне на производствените планове и тяхното спазване
- Отговаря за качественото и навременно изпълнение на поръчките на клиентите
- Отговаря за изпълнение на зададените показатели при разходването на материали ,консумативи и др.
- Ръководи дейността на ръководителите на техническите отдели в предприятието.
- Отговаря за изготвянето и реализацията на плановете за оптимизации в предприятието
- Срещи и комуникация с всички настоящи и потенциални нови клиенти на предприятието
- Съгласува ,планира работата на всички технически отдели
- Участва активно заедно с Управителя в подбора и квалификацията на техническите кадри на предприятието
- Докладва седмично/месечно на Управителя относно изпълнението на зададените показатели -- KPI reporting
- Контролира /поръчва различни материали
- Планира всички нови поръчки от клиенти
- Отговаря за превантивната поддръжка и аварийните ремонти на наличния машинен парк
- Участва активно/контролира процеса на изготвяне на оферти по запитвания от клиенти
- Отговаря за анализа на всички клиентски рекламации ,както и за мерките за подобрение
- Активно комуникира с всички настоящи и бъдещи клиенти във всички фази на проектите. При необходимост пътува до клиента за среща на място.
- Ръководи цялостната производствена дейност и разрешава всички възникнали проблеми като съгласува при необходимост с управителите.
- Предлага на управителите оптимизации ,разширение на машинния парк (при необходимост) ,нови назначения и др.
- Други съпътстващи дейности свързани с основното производство

Мекалит България ЕООД Ви предлага:
- дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена международна компания;
-допълнителни обучения и добро заплащане, съобразено с Вашите резултати; различни допълнителни бонуси
- изключителни перспективи за професионално развитие в международна среда с големи корпоративни клиенти.

Моля изпратете Вашата автобиография и мотивационно писмо на английски като приложите актуална снимка най-късно до 30.05.2018г.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Дружеството гарантира запазване на конфиденциалността на предоставената информация.

от седмицата видео

Най-опасните пътища в света (ВИДЕО)

последни

вицове
още вицове