по ключова дума
местоположение
възнаграждение

Работа

Търсите да наемете служители?

Попълнете Вашата обява и ние ще я публикуваме безплатно

МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Търговски представител

Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш партньор - световен лидер на пазара в производството и продажбите на професионални инcтpyмeнти и мaшини c гapaнтиpaнo нeмcĸo ĸaчecтвo, търсим отговорен и мотивиран служител, който да се присъедини към Търговския екип на компанията:

                                      Търговски Представител

Отговорности и задължения:
Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти и промотирането на широка гама от продукти, като: специализирани измервателни уреди, разнообразие от режещи инструменти, електрически, пневматични и металообработващи машини и ръчни инструменти; Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти; Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения; Изготвяне на оферти; Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията; Изготвя анализи и отчети на дейността си. Основни изисквания:
Мотивираност, енергичност и умение за работа в динамична среда; Търговски усет и желание за дългосрочно развитие; Професионален опит на подобна позиция е предимство; Проактивна личност с умения за работа в екип; Техническо образование би било предомство; Шофьорска книжка. Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение, социален пакет и Бонусна схема; Развитие на професионалните умения; Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност; Служебен автомобил, пътни разходи, телефон и компютър.
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.
Благодарим Ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

от седмицата видео

Орангутан се опитва да спре булдозер

последни

вицове
още вицове