местоположение
възнаграждение

Реал М отново елимнира Ман Сити след драма на "Етихад"

18 Април, 01:25     0

Реал отстрани Манчестър Сити След драма с дузпи в мач на „Етихад“ от четвъртфиналите на Шампионската лига, който завърши 1:1 в редовното време. Гостите поведоха в 12-та минута чрез Родриго. Манчестър Сити стигна до изравнителен гол в 76-ата минута, когато Кевин де Бройне отблизо прати в мрежата на гостите за 1:1.

Така при общо резултат 4:4 двубоят стигна до продължения. При тях не бе отбелязан гол и се стигна до дузпи. „Гражданите“ изпуснаха две, а гостите една, макар „грешникът“ да бе ветеранът Лука Модрич. В крайна сметка Антонио Рюдигер вкара решителния точен удар за 4:3 и изпрати Реал на полуфиналите, където го очаква сблъсък с Байерн Мюнхен.

Баварците отстраниха тима на Арсенал. Тимът на Томас Тухел се наложи с минималното 1:0 на "Алианц Арена" с гол Йосуа Кимих през второто полувреме. В първия мач в Лондон двата отбора завършиха 2:2.